Ugunsdrošības sistēmas

Ugunsdrošības sistēmas

  • Piedāvājam uzstādīt ugunsdrošības signalizācijas;
  • Piedāvājam apkalpot ugunsdrošības signalizācijas.
Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes izziņošanas sistēma nodrošina savlaicīgu ugunsgrēka atklāšanu un trauksmes izziņošanu, kas ļauj novērst cilvēku un materiālo resursu bojāeju. 

Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes izziņošanas sistēmas tiek iedalītas, pirmkārt, konvencionālās sistēmās, kas ir LR standartiem atbilstošas sistēmas, kuras saskaņā ar normatīvajiem dokumentiem lieto mazās un vidējās ēkās. 

Otrkārt, ir analogās adrešu sistēmas, kuras lieto vidējās un lielās ēkās. Ar šādu sistēmu palīdzību iespējams aptvert pat ēku kompleksus, tajā pašā laikā nekavējoties iespējams precīzi noteikt ugunsgrēka attālumu līdz detektoram. Analogajām adrešu sistēmām ir iespējamas vairākas papildfunkcijas, kuras atvieglo gan ekspluatāciju.  

Tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties kvalitatīvu automātisko ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un veikt tās instalāciju atbilstoši Latvijas un Eiropas normatīvu prasībām. 
 
Automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu apkalpošana jāveic un apkalpošanas periodiskums jāizvēlas atbilstoši ražotāja tehnisko noteikumu prasībām, Ugunsdrošības noteikumu prasībām un saistošā Eiropas standarta LVS EN 54 „Ugunsgrēka atklāšanas un ugunsgrēka trauksmes sistēmas" prasībām.

Sazināties ar speciālistu:

Droši sazinieties ar mums un saņemiet bezmaksas konsultācijas vai cenu piedāvājumu:

Darba laiks:

PIRMDIENA - PIEKTDIENA
09:00 - 18:00
BRĪVDIENAS UN SVĒTKU DIENĀS:
Brīvs, zvanīt.

Kontakti:


+371 28311848

info@eol.lv

Saziņas forma: