Videonovērošanas sistēmas

Videonovērošanas sistēmas

  • Piedāvājam videonovērošanas sistēmu uzstādīšanu;
  • Sniedzam profesionālas konsultācijas atbilstošas videonovērošanas sistēmas izvēlē;
  • Izstrādājam konceptuālo risinājumu un tāmi Jūsu vajadzībām.

Videonovērošanas sistēma ir galvenais drošības sistēmas elements, kas ļauj paaugstināt drošības sistēmas efektivitāti un samazināt ar to saistītos izdevumus. Videonovērošanas sistēma ļauj automātiski analizēt notiekošo kustību, veic atsevišķas apsardzes funkcijas, nodrošina reģistrāciju un savlaicīgu reakciju ārpuskārtas situācijās.

VIDEO NOVĒROŠANAS SISTĒMU TEHNISKIE RISINĀJUMI:

IP tīkla sistēmas, to raksturīgā iezīme ir kameru pieslēgums lokālajam IP tīklam vai Interneta tīklam ar datu kabeli. Augstā IP kameru izšķirtspēja dod iespēju samazināt novērošanas kameru skaitu vairākas reizes, kas nodrošina ievērojamus uzstādīšanas un kabeļu izmaksu ietaupījumus. IP kameru priekšrocības ir vienkārša uzstādīšana un viens standarts visiem ražotājiem ONVIF. Izmantojot NVR (tīkla video ierakstītāju) varat veikt ierakstus no savas IP kameras jebkurā vietā pasaulē.

HD CVI videosistēmas, tā ir metode, kā pārraidīt augstas izšķirtspējas HD videosignālu pa koaksiālo kabeli. Tātad HD-CVI sistēmas iekārtas var pielietot agrāk ierīkoto analogo video sistēmu nomaiņai un modernizācijai, saglabājot esošās koaksiālo kabeļu līnijas.

 

Sazināties ar speciālistu:

Droši sazinieties ar mums un saņemiet bezmaksas konsultācijas vai cenu piedāvājumu:

Darba laiks:

PIRMDIENA - PIEKTDIENA
09:00 - 18:00
BRĪVDIENAS UN SVĒTKU DIENĀS:
Brīvs, zvanīt.

Kontakti:


+371 28311848

info@eol.lv

Saziņas forma: